Зняти мікроавтобус для компанії: відпочинок чи ділова поїздка

Оренда мікроавтобуса на сьогоднішній день є грамотним вкладенням і відмінним сервісом, так як це ідеальний транспорт, невеликою за своїми розмірами, компактний, але досить місткий і повністю укомплектований.

Пасажирські перевезення по Україні - це наша головна функція, ми займаємося в цій сфері восьмий рік і можемо з легкістю підібрати для вас авто на будь-який захід і подія, за невелику суму грошей.

Нашими послугами дуже часто користуються відомі компанії для перевезення своїх співробітників, вечірня і ранкова розвозка персоналу з ресторанів, доставка посилок, або ж відрядження трансфер, ділові поїздки за межі країни, відпочинок за містом, зустріч іноземних гостей, автоперевезення.

Замовити автобус або орендувати мікроавтобус дуже легко, просто набирайте нас за вказаним номером телефону, і наші менеджери і оператори швидко підберуть вдалий варіант, за доступною і низькою ціною, який влаштує всіх. Всі категорії машин, виставлені на наших сайтах, повний опис, їх технологічні характеристики і особливості, кількість посадкових місць, колір і форма кузова. Всі вони мають наявність документів і страховки, водії з величезним досвідом і стажем водіння! Замовляйте і ви переконаєтеся в цьому самі.

Банько Ольга
x Введите ваш номер телефона
и мы обязательно перезвоним.
Перезвоните мне
x
Дякуємо!
Ваш відгук доданий в базу.
Помилка!
Заповніть всі поля.
Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber